de route in grote lijnen
Door: Frans
Blijf op de hoogte en volg Frans
12 Februari 2015 | Nederland, Helmond
Helmond—Namen—Dinant—Montmedy—Langres—Beaune—Cluny—Roanne—stippellijn naar Le Puy—Ales— st.Guilhem-le-Desert—Beziers—langs Narbonne en Perpignan—st. Petrus (Spaanse grens) L’Estartit.
Camping stop’s in :
1e vrije natuur
2e Anseremme/Dinant
3e Chassepierre
4e Verdun
5e vrije natuur
6e Langres
7e vrije natuur
8e Saint-Boil
9e Poulilly-sous-Charlieu
10e Montbrison
11e Vorey
12e Langogne
13e Gagnieres
14e Brissac
15e Pezenas
16e Bizanet
17e Llauro
18e L’Estartit
-
17 Maart 2015 - 20:19
Antonio:
Hoi Paco:
wat lees ik! ga je ook alleen op pad? Ik dacht dat Jullie weer samen naar Spanje gingen met Nellke op jullie hielen!
Ga je zeker volgen.
Wens je een goede en leuke voorbereiding en een veel belovende start -
17 Maart 2015 - 20:47
PeTiDo:
Ola Frans, Al vast een goede voorbereiding en een goede start we spreken en zien je nog wel voor die tijd.
Groetjes Peter en Tina Dolman -
18 Maart 2015 - 12:37
John En Liesbeth:
Een hele fijne reis gewenst en we zien elkaar in les Medes. -
26 Maart 2015 - 16:43
Kees En Carla:
Hoi Frans....wat stoer solo zal weer ff anders zijn dan met z`n 3, wel heel leuk.
We gaan vast weer van al je verslagen en foto`s genieten,kijk er nu al naar uit!!!!!!
Wel goed eten anders val je weer zo af als de eerste x, zet hem op he.. een hele goede mooi weer
reis groetjes van ons en tot Medes!!!!!
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley